Licencja

Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe udostępnia oprogramowanie dLibra w jednym z dwóch poniższych wariantów:

  • Wersja demo
  • Pełne wdrożenie

Warianty te opisano poniżej.

Wersja demo

Udostępnienie dLibry w wersji demo jest nieodpłatne, jednak umożliwia korzystanie z systemu dLibra przez ograniczony okres czasu (zazwyczaj trzy miesiące, jest to kwestia indywidualnych negocjacji). Dodatkowo maksymalna liczba publikacji przechowywanych w wersji demo oprogramowania dLibra wynosi pięćset. Udostępnienie dLibry w wersji demo nie zapewnia pomocy technicznej ani szkoleń z zakresu obsługi i konfiguracji oprogramowania.

Pełne wdrożenie

Pełne wdrożenie oprogramowania dLibra umożliwia Licencjobiorcy bezterminowe korzystanie z konkretnej udostępnionej wersji oprogramowania dLibra bez ograniczeń funkcjonalnych wersji demo. Dodatkowo w ramach pełnego wdrożenia, w zależności od indywidualnych ustaleń, PCSS może:

  • przeprowadzić instalację i konfigurację poszczególnych komponentów oprogramowania dLibra na komputerach licencjobiorcy,
  • przeprowadzić szkolenia z zakresu obsługi i konfiguracji oprogramowania dLibra,
  • zapewniać pomoc techniczną z zakresu obsługi i konfiguracji oprogramowania dLibra.

Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są w sekcji Usługi.

Pełne wdrożenie oprogramowania dLibra jest płatne. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt.

UWAGA dla firm pośredniczących w sprzedaży oprogramowania: Jeżeli chcecie Państwo mieć w swojej ofercie oprogramowanie dLibra lub też planujecie wziąć udział w przetargu, w którym jednym z zamawianych elementów jest to oprogramowanie, bardzo prosimy o kontakt z nami PRZED złożeniem przez Państwa oferty zawierającej licencję na nasze oprogramowanie. Zanim będziecie Państwo mogli pośredniczyć w sprzedaży naszego oprogramowania niezbędne jest ustalenie zasad współpracy między Państwem, a nami – nawet w sytuacji, gdy nie planujecie Państwo tej współpracy jako długoterminowej.

Kompleksowy pakiet oprogramowania do gromadzenia, przechowywania i udostępniania obiektów cyfrowych